השירות הייחודי של החלפת מצבר לרכב עד הבית

השירות הייחודי של החלפת מצבר לרכב עד הבית

החלפת מצבר לרכב עד הבית

האופציה של החלפת מצבר לרכב עד הבית היא הפתרון המושלם כאשר הרכב לא מניע. מוקד השירות הוקם כדי לסייע לנהגים בדרכים ולאפשר להם להמשיך לדרכם תוך פרק זמן קצר. כאשר הנהג מתקשר למוקד הוא מסביר את מהות התקלה, אם להערכתו מדובר במצבר, הדבר חשוב ביותר כדי שהמכונאי יביא אתו מצבר תואם, על פי סוג הרכב ונפח המנוע שלו.

רכבי השירות המקצועיים

כדי לסייע לנהגים רכבי השירות מצוידים בהרבה מאד מוצרים. המטרה היא להעניק עזרה לכל נהג ובכל מצב, לתקן תקלה להחליף חלק, להתקין מצבר חדש ועוד. לאור ריבוי המקרים שבהם המוקד מסייע לנהגים ומחליף להם מצברים, קיימים בכל רכב כמה מצברים על פי האפיון של הרכבים השונים כמו נפח המנוע.

בדרך זו הטכנאי מסוגל במקום להוציא את המצבר הישן ולהתקין מצבר חדש ללא עיכובים וכך הנהג יוצא מהר לדרכו.

התאמה של המצבר הנכון לכל רכב

על פי השיחה עם המוקד, הטכנאי יודע מהו המצבר המתאים ביותר. אם במקרה אין לו דגם כזה ברכב וכדי לחסוך זמן, הוא מגיע למחסן או לרכב שירות אחר, לוקח מצבר מתאים ויוצא מידית ללקוח. שירות מצבר עד הבית בנתניה מתבצע בכל מקום, ליד הבית, ליד המשרד, בחניה של מרכז הקניות ובכל מקום אחר ברחבי העיר ובסביבתה.

בחירה של סוג המצבר

במקרים רבים יש לאיש השירות כמה מצברים המתאימים לרכב זה. הוא מסביר לבעל הרכב את ההבדלים ביניהם, את תקופת האחריות שמעניק כל יצרן למצבר שלו, העלויות ואם קיימים יתרונות או חסרונות למצבר זה או אחר. בהתאם למידע זה מחליט הלקוח איזה מבין המצברים הוא מעדיף והטכנאי מוציא את המצבר הישן ומתקין במקומו את המצבר החדש.

בין המצברים יש מצברים שונים בטיב מעולה אשר מיובאים לישראל וגם מצברים ישראלים אשר מיוצרים לאורך שנים רבות בארץ והם מאד איכותיים. כל יצרן מעניק תקופת אחריות שונה וזאת בהתאם לרמה של המצבר. התקופה המינימלית היא שנה, אך רבים מהיצרנים מעניקים פרקי זמן הרבה יותר ארוכים. אף על פי כן מצברים רבים ממשיכים לשרת באופן יעיל את הנהגים גם לאחר תום תקופת האחריות.

מהירות הגעה לרכב התקול

לאור העובדה שרכבי השירות של איה מצברים נמצאים תמיד בסביבה הקרובה, הלקוחות שמתקשרים למוקד מקבלים שירות די מהיר בהחלפת מצבר עד הבית ואם אכן התקלה היא במצבר ההחלפה מתבצעת תוך דקות. בדרך זו אין צורך להזמין גרר ולבזבז חצי יום על ההגעה למוסך, הטיפול בו וגם חוסכים את כל העלויות הנלוות.

  • : החלפת מצברים עד הבית

אודות כותב המאמר

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך