רופא שיניים פרטי באשדוד

רופא שיניים פרטי באשדוד

פורסם: 25.05.20 מאת: יוסי לוי בריאות ורפואה

מי שמגיע מדי פעם לרופא שיניים באשדוד לבדיקות תקופתיות ולטיפולים ספציפיים ומרוצה ממנו, לא מחליף אותו. לאורך שנים הוא מגיע למרפאת שיניים באשדוד כיוון שהוא סומך על המקצועיות שלו לאורך כל הדרך.

בדיקת מצב השיניים

ההליך מתחיל בבדיקה מעמיקה של כל חלל הפה, מבצעים צילומים במרפאה או לחילופין צילומים פנורמיים במעבדה. עם קבלת כל התוצאות הרופא מכין במקום  תוכנית עבודה מסודרת שבה מפורט כל התהליך של הטיפולים בדרך כלל מחילים מהקל אל הקשה. רופא שיניים באשדוד, מתחיל לטפל בסתימות אם נחוצות, לאחר מכן עוברים לטיפולי השורש אשר מצריכים ביקורים של הגעתם של המטופלים למרפאה.

בהתאם לטיפול שבוצע ממשיכים בשלבים של כתרים וגשרים כדי ליצור מראה יפהפה של השיניים אשר מסודרות בטור זו לצד זו.

אם בעבר בוצעו עקירות של שיניים או שבשלב זה של הטיפול יש לעקור שיניים זה הזמן שבו נושא זה יטופל וזאת כהכנה לשלב האחרון והחשוב ביותר שהוא השתלת השיניים.

הליך עקירת השיניים הוא אחד השלבים הנעימים פחות גם לנוכח הכאבים לאחר העקירה וגם עקב הנראות של הפה כאשר חסרות בו שיניים.

למה דווקא אנחנו

רופאי השיניים שלנו מגיעים עם המלצות רבות ממאות לקוחות בהם טיפלנו בשנים האחרונות. כשאתם מגיעים אלינו לטיפול שיניים פשוט או מורכב, אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו טיפול ושירות מהרופאים הכי מומלצים ומקצועיים.
אנו מפעילים שיטות טיפול חדשניות וייחודיות המאפשרות לכם הלקוחות זמן החלמה מהיר יותר, מינימום כאבים ובעיקר שקט נפשי. אנו דוגלים במציאת פתרון ייחודי לכל מטופל ובהתאם למצבו הרפואי.

טיפולי שיניים

טיפולי שיניים במקרים רבים אינם נעימים, אך מדובר בצורך בריאותי ואסתטי ולכן לקוחות רבים מגיעים למרפאת חיוך קורן ומבצעים את הטיפולים הנדרשים.

אחד הדברים החשובים הוא שהלקוח סומך על המיומנות של רופא שיניים באשדוד, הוא מבצע כל משימה בתשומת לב מרבית, עושה כל שניתן כדי לא להכאיב ותמיד מסביר את המהלכים שיש לבצע כדי שהלקוח ידע מול מה הוא עומד.

שילוב של האנושיות והמקצועיות הוא מתכון מנצח ולכן מרפאת שיניים באשדוד היא בעלת תדמית גבוהה של מרפאה מקצועית אשר מבצעת את כל טיפולי השיניים תוך שימוש במכשור מתקדם, בטכנולוגיה חדשה ובאמצעים מודרניים, כדי להעניק טיפול בטיב מעולה לכל לקוח.

בחיוך קורן פועלים לאורך כל השבוע וגם כמרפאת חירום בערבים ובסופי שבוע וחגים.

    אודות כותב המאמר

    יוסי לוי
    משרד פרסום דיגיטלי 

    מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך