הסיכון בלשכוח ילד ברכב

הסיכון בלשכוח ילד ברכב

פורסם: 20.07.20 מאת: אייל אבו בניה ושיפוצים

התסכול והפחד שהילד נעול ברכב

תופעות הללו עלולים לקרות גם עם הערניים ביותר שיש. הדבר החשוב איך נוכל להתמודד איתם. מצ”ב מקבץ דגשים שיעזרו לכם להיחלץ עם דילמה כזה של תרחיש.

היה ננוח וגם פעל במהירות
עדיף להישאר רגוע ודחף מחשבות קשות בכל עת שאתה בסיטואציה לא נעימה זו. מצב מתסכל ופחדים עלולים להפר את שלוותכם ויכולים להזמין לטעויות נוספות. הטמפרטורה בחלל הרכב של האוטו מטפסת בשיא המהירות, בייחוד כשהחום מחוץ לרכב בפועל נוח. על פי מ”א ברדיו החום באוטו יכול לעלות ל 70 מעלות בצל , ובמהירות עשר הדקות, 80% הטמפרטורה של המכונית קופץ. חום גוף הילדים מתחמם יותר מ 3-5 לפחות בייחס לאדם בוגר. זה עלול להביא את ילדכם לעליית חום גבוהה ועלול להביא למוות אם יהיה במצב זה להרבה זמן. לכן יש צורך בפעולה מידית, ראה את כל התמונה העומדת לפניך באזורך במצב שעודך ממתין לסיוע.

תטלפן למנעולן זמין תמיד מתל אביב
במידה ועדיין מצאת זמינות מיידי לשחרור הפעוט, התקשר מידית לפורץ רכבים 24 שעות בתל אביב גם ממנעולן בתל אביב. בד”כ הנזקקים מומלצים על ידי המוקד לנפץ את אחד החלונות הרכב בעצמכם כדי להתעמת עם הסיכון שיש. חלפה חצי שעה בערך עד שאדם כל שהוא יוכל להגיע אליכם למקום. מנעולן מסוגל לפתוח את מכוניתכם ללא שום נזקים המנעולנים יפתחו את חלון הרכב שברשותכם בשביל להציל את ילדכם הלכוד.

שירותי מנעולנות 24 שעות הם נותנים שירותי הצלת ילדים באופן בהול ובעלות זולה. מנעולן 24 שעות ביממה מחברתנו מצויד כל הזמן בכלי עבודה באיכות גבוהה מהשורה הראשונה לפי תקנים מחמירים וחדישים כדי להביא למענך זמני שירות מהירים ומיומנים.

מנעולן שברשותנו גם מייעץ בטלפון, אם הנך מתמודד עם מצב זה, אז תנסה לצנן את חלון הרכב שברשותך כדי לצמצם את חום הרכב. אם שום גורם לא יכול לסור עבורך בזריזות,במידה ואם העזרה איחרה, בבקשה שבור את חלון הדלת באופן זריז.

בכל מצב של סיוע בפריצת הרכב חייג למנעולן רכבים מוסמך

    אודות כותב המאמר

    אייל אבו
    אייל שירותי פריצה ומנעולנות 24/7 בפריסה ארצית, מנעולנות רכב, מנעולנות דירות, מנעולן כספות, חייגו 0529252323

    מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך